Minust

Tere, minu nimi on Valli

  Mind liikumapanevaks jõuks on  saanud küsimused. Elu on õpetanud  neid endalt küsima: usalduses ja  armastuses, valus ja kannatuses.  Küsimusi kasutan  läbiva joonena ka oma kursustel ja üks-ühele kohtumistel. Vastuste kuulamiseks  ja nägemiseks on vajalik  nii peentunnetus kui oskus juhtida meeles toimuvat. Mitmekihilised kogemused ja õpe on minus avanud Nägija ja Aktiveerija  ning neid oma töös kasutan.

Alustasin oma joogateed hatha jooga praktiseerimisega, tänaseks olen üle 15-aasta praktiseerinud ja juhendanud T.Krishnamacharya traditsiooni põhist klassikalist joogat nii rühmadele kui üks-ühele praktikates. Jooga suurim kingitus on minu jaoks oskus märgata tervikus osasid ja  näha nüanssides elu suurt korda.

 Oma töös kasutan energeetilise anatoomia ja ThetaHealing®️ teadmisi ning tehnikaid. Olen läbinud St.Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi kursused enesetervendamise ja hingamise suunal. Marina Strekalova koolitusi naiselikkuse süvapraktikates ning IIKA keskuse põhikursuse ja süvaõppe. Neid pean oma enesetäiendamise teekonnal olulisemateks õpinguteks. Minu jaoks  sügavaima väärtusega on  suhetest pärit  omakogemused. 

Akadeemilise haridusena õppisin inimese olemust tundma   loovteraapiate  ja teatri erialadel.

  Tänaseks olen pühendunud oma töös   naiselikkuse ja kohalolu teemadele. Väärtustan  ning lähtun  loodus- ja loomisseadustest.

 Teadliku elu kõrgkvaliteediga seonduvad teemad olen  Sinuga jagamiseks siia, Joogavalguse lehele, nähtavaks  toonud. Elu on loomine, mille seemneks on armastus.

Selget meelt ja sooja südant!