Labürindimaagia


Labürindimaagia

Labürindimaagia on Sinu jaoks, kui vajad terviklikku tunnetust Sinu jaoks olulises küsimuses või teemas. Juhendatud rituaalis kasutad teadlikult ja sihipäraselt nii oma intuitiivseid kui ratsionaalseid loomuomaseid võimeid. Sa liigud fokusseeritult läbi labürindiradade endas ja pinnalaotuse paberil : mõtted, tunded, füüsiline tegutsemise tasand, vaimne areng, puhas visioon ja esimene samm.

Juhendajana hoian Sulle ruumi ja aitan edasi täpsete küsimustega. Ma näen kinnistunud uskumust, mida Sina koged takistusena. Labürindimaagia sõnum on : Allikas on Sinus.

Kursus koosneb kolmest kohtumisest zoomi vahendusel. Esimene kord : labürindi olemus, põhimõisted, küsimuste-vastuste ring ja Sinu jaoks olulise teema/ küsimuse väljaselgitamine. Teisel kohtumisel teeme läbi seemnemustri, 7 rajalise labürindi loomise ja kogu teekonna. Kolmas on boonuskohtumine, mis suunab konkreetselt tegutsema.

Kui otsustad LM läbida, kirjuta mulle, leiame sobiva aja.

Koht ja aeg : zoom , kestvus kokku 4h + boonus 1h

Osaluspanus: 320 eurot

Registreerumine: joogavalgus@gmail.com


Osalejate tagasiside:

Labürindi praktika oli minu jaoks uus ja põnev kogemus. Ja see toimib! Sa saad konkreetse teemaga süvitsi minna. Samm sammult läbides erinevaid kihte kuni tuumani välja. Minul tulid hästi esile kohad, milles on takistused. Taasavastasin, et mul on alati valik astuda kerguse poole. Selle mõju oli näha, seda protsessi, enda käitumismustreid ja valukohti. Keskmesse jõudes kadus draama ja raskus. Asendus alandlikkuse, tänu ja hoituse tundega.

Regina

Labürindimaagia oli selge ja lihtne eneseanalüüsi tehnika, kuidas saada kontakti oma mõtete ja tunnetega ning ka füüsilise maailmaga. Üles kerkinud mõtted ja tunded aitasid mind lähemale, kuidas enda valusa olukorra lahendamisega algust teha.

Elisa

Labürindi protsess võimaldab ebamugavast läbi minna ja jõuda vastuseni. Kuna meie loomuomane mugavus muutust takistada püüab ja õigustab või peidab, siis mätsib see kinni tõe. Leian, et selline praktika nagu Valli mind läbima juhatas on väga õrn ja samas jõuline selguse tooja. Vahend, mida saab ka hiljem igas küsimuses kasutada. Selliselt ongi nii, et saad sel teekonnal kuulma oma südame häält. Minuga igal juhul juhtus just nii.

Ave

Milline on muutus, mida LM Sinu jaoks andis?

Labürindimaagia andis sisemise rahunemise. Aitas leida enda keset. Juhiseid kuidas enda tunnetega paremini kontakti saada.

Kuidas kirjeldad LM kui meetodit Sina?

Meetod aitab pehmelt enese sisemaailmas ringi vaadata. On turvaline võimalus olla endaga aus ja ehe.

Kellele soovitad LM?

Soovitan meetodit inimestele, kes soovivad enda hingelist ja vaimset heaolu tasakaalustada. Labürindimaagia sobib enesetervendamise meetodina ning paljude eluliste küsimuste lahendamisel.

anonüümsust sooviv osaleja